Nasz związek zakończył się katastrofą. Choć początkowo wszystko zapowiadało, że tym razem już nam wyjdzie. Niestety, rzeczywistość okazała się o wiele bardziej brutalna.Chcieliśmy pokazać nasze oddanie partnerowi, więc postaraliśmy się o tatuaż z jego imieniem. Niestety, czas pokazał, że nie była to dobra decyzja. Związek się rozpadł, a tatuaż lub znamię po nim zostało. Oprócz nieprzyjemnego samopoczucia i goryczy, zostało znamię.
Stało się! W Belgii wynaleziono nowy laser, umożliwiający usuwanie znamion Warszawa czy inne większe miasto goszczą firmy umożliwiające usunięcie zarówno niechcianych tatuaży, jak i naturalnych znamion na naszym ciele. Dzięki tej maszynie, zabieg jest mniej bolesny i krótszy. Czy nowy wynalazek zmotywuje większą liczbę ludzi do usunięcia zbędnych grafik?
W belgijskim mieście Tournai, wypróbowano najnowszy sprzęt do usuwania tatuażu. Jest sto razy silniejszy, niż starsze modele. Farby z ciała pozbywa się dużo szybciej, niż dokonywali tego jego poprzednicy.
Specjaliści zgodnie twierdzą, że łatwiej jest zrobić sobie tatuaż, niż go usunąć. Dlatego też uważnie podejmujmy decyzję o zrobieniu tatuażu.







Artykuł o usuwaniu znamion w Warszawie jest bardzo przystępnie napisany i zawiera wiele cennych informacji na temat tego zabiegu. Cieszę się, że autor podzielił się z nami swoją wiedzą na temat możliwości usuwania znamion oraz procedurach, jakie można przejść w stolicy. Jednakże brakuje mi w artykule konkretnych porad dotyczących wyboru specjalisty do tego typu zabiegów oraz informacji na temat ewentualnych powikłań. Moim zdaniem dodanie tych elementów uczyniłoby artykuł jeszcze bardziej kompletnym i przydatnym dla czytelników.
Komentarze są dostępne wyłącznie dla członków po zalogowaniu.