CUD MIÓD BOX

Coś dla poszukiwaczy nowych smaków. Coś dla fanów naszego podwórka. Coś dla mnie i dla Ciebie. Ciekawa inicjatywa kulinarna. Kupujemy w ciemno pudełko pełne polskich smakołyków, czekamy na kuriera, a potem zostaje nam już tylko wymyślić co też ciekawego mozemy przygotować z naszej paczki. Po więcej szczegółów odsyłam na na stronę Cud Miód Box, gdzie można zapoznać się z cennikiem i produktami które już trafiły do naszych domów.  

Ja pokaże wam, co kryło się w moim pudełeczku. W pięknie opakowanej paczce znalazłam czatni z zielonego pomidora (które nie przetrwało podróży), miód naturalny, żurwainkę oraz czekoladę z rozmarynem i czerwonym pieprzem (już zjedzona) oraz śliwki wędzone z pestkami. 

Nie mogę doczekać się, kiedy użyję pozostałych składników do przygotowywanych przeze mnie potraw. A luty już nadszedł, dzieki czemu wzmaga się oczekiwanie na paczkę numer dwa. 
Tymczasem w ten piękny słoneczny dzień idę na zakupy a potem upichcę coś dobrego. Miłego weekndu życzę, każdemu kto tu zaglądnie. Smacznego dnia 🙂

You Might Also Like

2 komentarze

 • Reply
  Madzik
  2014-02/CEST0728sobotaEurope/Warsaw at 14:07

  thanks, I think there will be many opportunities to write more about CudMiód, becasue Im waiting for next box 🙂

 • Reply
  Madzik
  2014-02/CEST0828sobotaEurope/Warsaw at 14:08

  thanks

 • Leave a Reply